Oáza klidu uprostřed lesa

Oáza klidu uprostřed lesa

Posaďte se na parapet obrovského proskleného okna se skleničkou něčeho dobrého a užijte si krásný výhled. V létě můžete sledovat zelené koruny stromů, v zimě pak zasněžené pole a lyžaře na protějším kopci.

Při teplých letních večerech neváhejte využít terasy pod posedem a ugrilujte si něco dobrého. Můžete se zde pohoupat na houpačce nebo se uklidit do houpací sítě s oblíbenou knihou.

V zimních měsících se pak pohodlně uvelebte v posteli ve vyhřátém posedu. Malé topení se postará o příjemnou teplotu, stejně jako měkkoučké deky.

V malé kuchyňce si připravte něco dobrého k jídlu a pokud vás bude honit mlsná, sáhněte po košíku s dobrotami, který je pro vás na posedu připraven.

Hygiena je zde vyloženě kempová – pro tyto účely je na posedu připravena smaltovaná mísa. Hned vedle posedu najdete i stylovou kadibudku s chemickým wc.

Na posedu není elektrický rozvod na 220V. Nicméně tablet či počitač si můžete nabít pomocí 12V systému z FVE, svítit budete díky přenosné LED lampičce.

Parkování je možné cca 100 metrů od posedu na křižovatce při okraji obecní polní cesty spojující Budišovice a Zátiší (příjezdová cesta k vysílači je soukromá, na tu prosím nevjíždějte).